Szkolenia, Kursy, Studia, Szkoła

Przyjemnie i wygodnie - nauka w domu

W ostatnich latach kursy korespondencyjne czy też e-kursy prowadzone w internecie wciąż zyskują na popularności. Ich niebagatelną zaletą jest elastyczność czasowa. Sami decydujemy kiedy i w jaki sposób przerobimy dany materiał. Nie ma sztywnych godzin, jesteśmy panami własnego czasu. To bez wątpienia zaleta. Ale są i wady, bowiem w razie jakiś wątpliwości i kłopotów jesteśmy zdani sami na siebie. Kursy online proponują zwykle konsultacje z prowadzącym szkolenie (np. na czacie) jednak to nie zastąpi kontatku “twarzą w twarz”. Jest to cena, jaką musimy zapłacić za niezależność i elastyczność ram czasowych danego kursu czy szkolenia. Tego typu nauka przeznaczona jest zatem dla osób bardzo samodzielnych o bardzo dużej samodyscyplinie i perfekcyjnej umiejętności organizacji czasu. Jeśli ktoś ma z tym kłopoty zdecydowanie powinien poszukać ofert tradycyjnych, bo na nich na pewno bardziej skorzysta.

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Sorry, the comment form is closed at this time.